+48 600 538 023 biuro@pensjonatdlugie.com
Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z Nami

Skontaktuj Się z Nami

W razie dodatkowych pytań skorzystaj z gotowego formularza poniżej. Wystarczy wypeniłnić pola a waidomość trafi prosto do naszej skrzynki. Odpowiemy na Twoje pytania najszbyciej jak to możliwe.

Nasze Dane Kontaktowe

 

Pensjonat Długie Nowicki Rooms & Apartments
ul. Dobiegniewska 24, 66-500 Długie

+48 600 538 023

biuro@pensjonatdlugie.com

jak nas znaleźć

Położenie, dojazd oraz odległości

Położenie

Nasz Pensjonat Długie Nowicki Rooms & Apartments leży bezpośrednio przy plaży, przy jeziorze Lipie w miejscowości Długie nad największym akwenem wodnym gminy jez. Lipie o pow. 182 ha. Jezioro Lipie znajduje się w Obszarze Chronionego Krajobrazu, utworzonego na terenie Puszczy Drawskiej i należy typu rynnowego.

Długie to wieś letniskowa położona w Puszczy Drawskiej, przy przesmyku między jeziorami Dołgie i Lipie, przy drodze krajowej nr 22 Gorzów-Dobiegniew-Gdańsk.

Długie zachwyca turystów swoim wyjątkowym położeniem pomiędzy jeziorami, nad którymi piętrzą się wysokie, porośnięte mieszanym i sosnowym lasem wzgórza morenowe. Jezioro posiada strome zbocza brzegów i wiele zatok. Czysta woda i przepiękne położenie wśród lasów, sprzyja rozwojowi turystyki i przyciąga miłośników wypoczynku, żeglarstwa, kajakarstwa oraz nurkowania. Blisko plaży znajdują się przystanie, wypożyczalnie pływają - cego sprzętu wodnego i baza płetwonurków.

Dojazd i Odległości

Pensjonat Długie Nowicki Rooms & Apartments znajduje się w zachodniej części Polski, w województwie lubuskim w powiecie strzelecko-drezdeńskim bezpośrednio przy drodze krajowej E22 (Berlin - Gdańsk), oddalony 35 km od Gorzowa Wlkp., 10 km od Strzelec Krajeńskich i 11 km od Dobiegniewa. 

Inne odległści:

  • Drezdenko: 25 km
  • Kostrzyn (przejście graniczne z Niemcami): 80 km
  • Poznań: 130km

Wystarczy kliknąć na mapce dojazdu "Wskazówki dojazdu" a nawigacja skieruje prosto do naszego Pensjonatu Długie.

Zasady Funkcjonowania Obiektu
  • Wymeldowanie: do 10:00.
  • Zameldowanie: od 14:00
  • Rezerwacji można dokonywać poprzez system rezerwacji na naszej stronie, telefonicznie lub osobiście w naszym Pensjonacie.
  • Rezerwacja pokojów po opłaceniu zadatku w wysokości jednej doby.
  • W przypadku chęci dokonania rezerwacji na jedną dobę podczas weekendu, prosimy o bezpośredni kontakt z Pensjonatem.
Zasady Anulowania Rezerwacji
  • W przypadku anulowania rezerwacji, prosimy o bezpośredni, telefoniczny kontakt z obiektem lub anulowanie poprzez link wysłany w wiadomości e-mailowej podczas dokonywania rezerwacji przez nas system rezerwacji na stron
  • Zadatek wpłacony na rzecz rezerwacji jest bezzwrotny.